2016 yatak odası modellerinde Asortie evlerinize şıklık ve sadelik getirecek. Aynı zamanda farklı bir atmosfer katmanıza yardımcı olacaktır. Asortinin yatak odası modellerinin esnekliği ve dayanıklılığı ile büyüleneceksiniz.

Asortie yatak odası takımı genellikle gardrop, şifoniyer, yatak ve 2 adet komodin’den oluşur. Yatak odası modellerimizde altın ve gümüş varak tasarımlarını görebilirsiniz. Tamamen el yapımı olarak üretilen bu ürünler, farklı renklerde ve ölçülerde yapılabilmektedir.

kapaletti-yatak-odasi-2
Kapaletti Yatak Odası Takımı..

Kendisine hayran olacağınız yatak odası  modellerimizde şifoniyerde ve komodinler üzerinde kullanılan klasik görünümlü motifler yatak odanızın dekorasyonuna katkıda bulunacaktır. Gardrop modellerinde kullanılan el yapımı figürler mutlaka dikkatinizi çekecektir.

Yatak odanızda Asortie mobilya yatak odası modelleri ile konforu ve saray ihtişamını beraber yaşayacaksınız. Klasik mobilyada zarifliği ve asilliği arayanlar için mükemmel bir fırsat yakalamak istiyorsanız bunu Asortie mobilyanın  fevkalade yatak odası modelleri ile elde edebilirsiniz.

palermo_yatak_odasi_takimi
Palermo Yatak Odası Takımı

Günümüzde daha çok sade görünümlü ama bir o kadar dikkat çekici ve şık yatak odası modelleri tercih edilmektedir. Yatak odalarında özellikle yatağın konforlu ve ortopedik  olması  son derece önem kazanmıştır. Çünkü stresli ve daha aktif bir gün geçirenler için yatak odalarında dinlenmek hayatlarındaki en büyük lüks olmuştur. İşte bu noktada ergonomik, estetik ve ortopedik tasarımlarıyla göz dolduran Asortie mobilya yatak odası modelleri ile istediğiniz yatak odasına sahip olabileceksiniz.

Kendisine özgü ve bir o kadar otantik tasarımlarıyla dikkat çeken Asortie mobilya yatak odası modelleriyle 2016 yılında adından çok söz ettireceğe benziyor. Asortie yalnızca klasik tarzda yatak odası modelleri yapmıyor istediğiniz renkte ve ölçülerde hem modern hem de klasik stillerin birlikte kullanıldığı ürünlerde size özel olarak üretilebilmektedir.

este_klasik_karyola
Este Yatak Odası Takımı

Hayatlarınızda  görmek istediğiniz daha pratik ve kullanışlı yatak odası modelleri Asortie mobilya tarafından sizlere sunulmaktadır. Yatak odanızın o eski ve kasvetli havasını ancak yatak odası modellerimizin kusursuz tasarımlarında görebilirsiniz. Asortie mobilya 2016 yatak  odası modellerinde sizlere daha mutlu hissettirecek ve bir o kadar da rahat ettirecek tasarımları yatak odalarınızda kullanmanıza imkan tanıyacaktır.

Her geçen gün yaşam standartlarının yükseldiği ve gösterişli yatak odası modellerinin önem kazandığı bir ortamda  konforu ve kaliteyi elde etmeniz sıradan bir markayla pek kolay değildir.

Asortiyle bunu şarabilmek artık çok kolay. Çünkü Müşteri memnuniyetini her zaman birinci önceliği olarak gören Asortie mobilya yatak odası modelleri ile istediğiniz yatak odasına sahip olmanıza yardımcı olacaktır.