Otel Dekorasyonu
0212 675 0 446


BİZ KİMİZ?

OTEL MOBİLYALARINDA ASORTİE RÜZGARI

Yaşam alanlarına değer katan klasik mobilya üretimi ve dekorasyon projelerimizde yakaladığımız başarıları lüks otel dekorasyonu ve otel mobilyaları alanındaki başarılarımız ile pekiştiriyoruz.

Asortie Otel Concept olarak gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında tasarladığımız ve dekorasyon uygulamalarını yaptığımız otel odası projeleri, otel lobi dekorasyonu, otel restaurant dekorasyonu, ziyafet odaları tasarımları, kıral daireleri dekorasyonu gibi projelerle artık sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da bilinen bir markası olduk. 2013 yılı itibari ile ihracat yaptığımız ülke sayısı 28 oldu. Birçok ülkede anahtar teslim otel dekorasyonu projemiz ile sektörde güven sağladık.

Otelin genel konseptine uygun olan, klasik otel mobilyaları veya modern otel mobilyaları yanında, country otel mobilyaları da üretiyoruz. Otel dekorasyonunda ürettiğimiz mobilyalar sadece proje sahibine özel tasarımlar oluyor. Bir otel dekorasyonunda kullandığımız bir tasarımı başka bir otel dekorasyonunda asla kullanmıyoruz.

Otel Mobilyalarında Estetik ve Konfor Önceliğimizdir.

Otel mobilyaları tasarlarken müşterinin rahat edeceği, konforlu ve estetik açıdan da göze hitap eden lüks tasarımlar üretiyoruz. Otellerde konaklayan misafirlerin dikkat edecekleri ilk unsur hiç şüphesiz ki otelin genel dekorasyon tarzı ve rahatlıktır. Onun için otel tasarımlarında misafirinin otele ilk girdiği andan itibaren dikkatine çekecek farklı tasarımlara yer veriyoruz. Sadece otel odası dekorasyonu değil, lobi, kabul yeri, sauna, haman, spor salonu, otel toplantı salonu, restaurant, kahvaltı salonu, balo salonu, eğlence mekanı gibi birçok otel bölümünü en ince detayları ile tasarlıyor ve üretiyoruz.

Güvenli Otel Mobilyaları Tasarlıyoruz.

Otel mobilyaları kaliteli ve estetik olduğu kadar misafirlere zarar vermeyecek özelliklerde olmalıdır. Dünyanın farklı ülkelerinden farklı kültürlere sahip çok sayıda insanın konakladığı otel odalarını dekore ederken misafirlerin güvenliğini tehlikeye sokacak dizaynlardan kaçınırız. Örneğin, çarpma anında müşteriye zarar verebilecek mobilya köşelerini tam dik açı ile değil de biraz oval yaparız. Bunun yanında dolaplar gömme dolap dahi olsa istenmeyen bir durumda dolapların devrilmemesi için özel bağlantılar yaparız.

Otel Dizaynında Mobilya Uzman Olduğumuz Tek Alan Değil

Otel dekorasyonu yaparken binanın otele uygun projesini çıkarır, daha sonra üç boyutlu birkaç alternatif sunarız. Kabul edilen tasarımların biraz önce üretimine başlar ve zamanında teslim ederiz. Bizim uzmanlık alanımız sadece otel mobilyası değil. Otel mobilyaları yanında perde, halı, otel aydınlatmaları, çalışma masası setleri, banyo mobilyaları gibi tüm ihtiyaçlar ile ilgili çözümler üretir ve anahtar teslim projeler yaparız.